Sobota, 23 września 2017, tydzień parzysty (38)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki
Facebook Aktualności RSS

Strona główna

SPOTKANIE STUDENTÓW KIERUNKU MIĘDZYNARODOWE STOSUNKI GOSPODARCZE Z DYREKTOREM BIURA PWC W ŁODZI PANEM ŁUKASZEM KOPROWSKIM.

Spotkanie studentów kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze z Dyrektorem Biura PWC w Łodzi Panem Łukaszem Koprowskim.

wp_20161220_10_53_43_pro-1.jpg

W dniu 20 grudnia 2016 roku na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, UŁ odbyło się spotkanie studentów kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze z Dyrektorem Biura PWC w Łodzi Panem Łukaszem Koprowskim.

Na spotkaniu w ramach przedmiotu „Międzynarodowe rynki finansowe” studenci mogli zapoznać się z pracą w wiodącej, międzynarodowej firmie audytorskiej, zakresem obowiązków w dziale audytu i możliwościami rozwoju i planowania własnej kariery w świecie finansów.

Opublikowane: 09-01-2017
wersja do druku